Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

29-о издание на международната бойна верига SENSHI

Петев: Мислехме повече за серията, в която влизаме

Петев: Мислехме повече за серията, в която влизаме

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев похвали футболистите си за домакинската победа с 5:0 над Светкавица в мач от 19-ия кръг на "А" група. Треньорът обаче сподели, че през първата част неговите играчи повече са мислили за предстоящата трудна серия срещу съставите на Локомотив (Пловдив), Славия, Черно море и Левски.

"След като не успяваш да реализираш, става по-трудно. През първата част имахме няколко ситуации за гол, но за жалост не ги реализирахме. Доволен съм от футболистите. Мислихме повече за серията, в която влизаме и това оказа влияние. Оправдавам момчетата. Доволен съм от тези, които заместиха Иван Стоянов и Марселиньо.

Съдиите никога не съм ги коментирал, няма да ги коментирам и сега. Има си хора, които трябва да ги съдят и да им дават оценки", заяви Петев.

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички