Джерард, Смолинг и Стъридж контузени след краха на "Уембли"

Загубата на Англия от Холандия с 2:3 в снощната контрола на "Уембли" донесе лоши вести за някои от водещите отбори в Премиър лийг, след като трима играчи на островитяните напуснаха терена преждевременно заради контузии. Най-тежко е положението на бранителя на Манчестър Юнайтед Крис Смолинг, който се сблъска зловещо с Клаас Ян Хунтелаар при ситуацията за втория гол на "лалетата". Смолинг бе изнесен на носилка и закарана в болница с дълбока рана на главата, като е много вероятно той да пропусне гостуването на Манчестър Юнайтед на Тотнъм тази неделя.

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард пък получи разтежение и бе заменен още в 33-ата минута, като неговото състояние не дава повод за притеснения към този момент, по думите на временния селекционер на "трите лъва" Стюарт Пиърс.

Нападателят на Челси Даниел Стъридж, който замени именно Джерард, също напусна терена няколко минути преди края, накуцвайки след контузия в пръста на крака.