Трима от футболистите на Левски не тръгнаха с тима за България след края на първия лагер в Анталия. Това са единственото ново попълнение за момента през тази зима - Нуно Пинто, юношата на Барселона Тони Калво и Сержиньо Грийн. Те получиха почивка от два дни, също както и останалите им съотборници, но им бе и разрешено да се върнат в своите държави. Така тримата летяха съответно за Португалия, Испания и Холандия от Истанбул, а не хванаха самолета за София. Очаква се играчите да се присъединят към тима в четвъртък, когато отборът подновява тренировки.
"Сините" ще имат само едно занимание в супермодерната зала в квартал Драгалевци, където се подготвяха преди да тръгнат за Анталия. След това отново се връщат в хотел "Миракъл", където ще бъдат от 3-и до 12-и февруари в последната част от подготовката си.
Във втория лагер в Анталия отборът ще играе приятелски срещи с украинския Заря, БАТЕ Борисов и Краснодар, преди да се върне в София.
ВЛАДИМИР СТОЯНОВ, пратеник на SPORTAL.BG в Турция
Трима от Левски не тръгнаха за България