Берое би поляци в Турция

Берое победи с 1:0 полския Заглебие (Любин) във втората си контролна среща на турска земя. Единственото попадение реализира Рангел Абушев в 45-ата минута, след като от близо засече подаване на Атанас Чепилов от дясно. Старозагорци бяха по-добрия тим в първите 2/3 от игровото време, след което отстъпиха инициативата на съперника. Илиан Илиев използа 22-ма футболисти, като всеки от тях игра по едно полувреме. Веднага след мача отбора отпътува за Анталия, където в 16.45 часа лети с полет на Онур Еър за Истанбул, съобщава beroe-online. Късно през нощта групата трябва да се прибере в Стара Загора.

БЕРОЕ - ЗАГЛЕБИЕ 1:0

1:0 Абушев 45

БЕРОЕ: Иванов, Овона, Дзаферович, Енчев, Ямуков, Софрониев, Чепилов, Танев, Велев, Горанов, Абушев (Скорчев, Илиев, Везалов, Зафиров, Пенев, Елиас, Тошев, Жеков, Писаров, Каядо, Ангелов)