Братът на израелската футболна легенда Хаим Ревиво - Шай, пристигна на проби в Локомотив (Пловдив). Треньорът на "смърфовете" Емил Велев е използвал връзките си в страната и е успял да доведе малкия Ревиво в отбора си.
Шай ще мине няколкодневен пробен период. Той е роден на 13 декември 1986 година и в момента е собственост на Ашдод. Именно там почва и футболната му кариера през 2006 годин След това през 2008/2009 година е преотстъпен на Апоел (Тел Авив) и Апоел (Хайфа). През есента отново се завръща в Ашдод, но записва само два мача.
До момента Велев е крайно недоволен от играчите, които са на проби в отбора. Вчера той изгони трима чужденци в лицето на вратарят Михаел Калтенхаузер, Малик Чуконте и Милан Николич.
В близките дни към "смърфовете" ще се присъедини още един бранител, както и австралийски страж с американски паспорт. Очаква се и Иван Караджов скоро да подпише договор с "черно-белите".
"Тема спорт"
Локо (Пд) взе брата на Хаим Ревиво на проби