Старши-треньорът на Левски Николай Костов няма да пуска два състава в двете полувремена на контролата с Рубин (Казан) днес от 17,00 часа.
Това заяви лично той, като обяви, че ще пусне доста играчи, но не всички, които има на разположение. Освен това се очаква повечето от титулярите да престоят на терена поне 60 минути. Както е известно, в началото на седмицата при първата приятелска среща на „сините” тази зима срещу второ дивизионния кипърски Агия Напа играха два различни състава по 45 минути.
Участие в мача с Рубин ще вземе и пристигналия на проби 26-годишен бразилец Галярдо, който играе на позицията опорен халф в схемата 4-1-4-1. Това е първата контрола на отбора в Анталия, където тима е от вчера и се готви за предстоящия пролетен дял от първенството.
ВЛАДИМИР СТОЯНОВ, пратеник на SPORTAL.BG в Турция
Левски без много промени срещу Рубин