"Червените" фенове призоваха: Всички под знамената и готови за битка!

Запалянковците на ЦСКА от обединението "Офанзива" призоваха всички съмишленици на "червената" идея да подкрепят тима срещу Стяуа в предстоящия в четвъртък реванш от плейофа в Лига Европа. Привържениците дори смятат да посетят тренировката на отбора в сряда, за да покажат на момчетата на Милен Радуканов, че вярват в тях.

Всички под знамената! Всички готови за битка!
Дойде най-важният мач за сезона! Имаме изключително тежката задача да обърнем Стяуа след два гола пасив от първия мач. Битката беше загубена, но не и войната! Тази война можем да я спечелим само и единствено ние! ЦСКА – фенове и отбор! Затова имаме нужда от всеки един от Вас! Нуждаем се от онези подкрепа, вяра и непоколебимост до последно, както срещу Блекбърн и Бешикташ! Тогава малко не ни достигна, за да изживеем пълното щастие. Този път то ще бъде факт! Благодарение на всички нас!

Приканваме всички масово да посетим последната тренировка на отбора! С песни и знамена да покажем на момчетата, че имаме вяра в тях и да им вдъхнем сили за решителния мач в четвъртък! В сряда 20:00 ч. ЦСКА ще има открита тренировка, която ще се проведе на националния стадион. Тя ще бъде открита в първите 15 мин., повече от достатъчно, за да покажем на момчетата, че заедно можем да победим врага!

Елате на стадиона, момчета и момичета! Нека създадем отново онзи червен ад, от който треперят вече румънците! Дайте всичко от себе си с убеждението, че накрая ще ликуваме! Подканете сектор В и сектор А да участват в нашата фиеста! Вдъхнете нужното самочувствие на футболистите да направят обрат! Искаме отново цяла София да се тресе от скандиранията ни по време на мача! А след него – след него всички заедно ще празнуваме с песните и факлите на победата! Всички ще сме благодарни, че ЦСКА отново ни направи свидетели на една магична европейска вечер!