Екзекуторът на Левски се предаде пред Локо (Москва) (видео)

Екзекуторът на Левски в Лига Европа през настоящия сезон - Спартак (Търнава), записа загуба с 0:2 в първия си сблъсък с Локомотив (Москва) от плейофа за участие в груповата фаза на турнира. Срещата се игра в руската столица и словашкият тим видимо не бе на нивото на домакините, които можеха да спечелят и доста по-убедително.

Локо нанесе своя удар в рамките само на три минути в средата на първото полувреме. Ринат Яняав откри резултата в 34-ата минута, а само три по-късно Майкон заби и втори гол във вратата на Мартин Рашка. Така "железничарите" имат комфортна преднина преди реванша в Търнава.