Мъри с единия крак на полуфинал за Купата на Кипър

Станимир Стоилов продължава да мачка в Кипър начело на Анортозис. Днес тимът от Фамагуста спечели с 2:1 гостуването си АЕК (Ларнака) в първи двубой от 1/4-финалите в турнира за Купата на страната и е много близо до полуфинала. И трите попадения паднаха преди почивката.

Българският национал Станислав Ангелов започна като резерва, но се наложи да влиза в игра още в 27-ата минута, тъй като капитанът Кристос Марангос получи контузия. Реваншът е на 16 март на стадиона на Анортозис.

След идването на Мъри тимът започна да се представя отлично и в шампионата, като вече успя да си гарантира място в челната четворка и ще участва в плейофите за титлата.