Очаквайте в 10:00: Стамен Белчев обявява целите на ЦСКА-София в турнира за Купата и в първенството

Литекс наказа ЦСКА пред погледа на Любо Пенев

След като през есента Литекс се изгаври 6:2 с ЦСКА в София при юношите до 17 години, в събота ловчанлии отново биха "армейците". Този път момчетата на Евгени Колев се наложиха с 3:1. Пред погледа на шефовете на Литекс и треньора Любослав Пенев талантите на Литекс тотално надиграха "червените" и могат да съжаляват, че не спечелиха с по-голям резултат. Кирев откри в 3-ата минута. Станоев удвои в 9-ата. Здравчев, който третира с мъжкия тим, заби за 3:0 в 48-ата минута. В края ЦСКА върна едно попадение.

"Съжалявам, че не победихме с по-голям резултат. Имахме страшно много положения, които трябваше да реализираме", сподели треньорът Колев пред официалния сайт на ловчанлии.

Литекс остава на пето място в класирането на шест точки от лидера Левски и на пет от втория Черно море.