Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Неделчо Матушев изтъкна, че е останал доволен от предсезонната подготовка на тима. "Играхме срещу силни съперници и единственият проблем беше, че изпускаме много положения. Надявам се в първенството да преодолеем тази наша слабост и да бъдем по-убедителни. Съжалявам единствено, че няма да можем да разчитаме на Валери Георгиев, който пострада в контролата срещу Димитровград", каза Матушев.
Той проведе днешната сутрешна тренировка на терена в село Скутаре, след което футболистите направиха възстановяване на своята база.
Тази вечер от 18.30 часа Матушев и част от опитните играчи ще се срещнат с феновете на отбора. Утре от 15 часа е последната тренировка, след която ще бъде определена групата от 18 футболисти за съботното домакинство на Видима-Раковски.
Проблемът на "Лаута" бил само един