Разграбват билети за СК след фурора на Георгиев

Историческото 11-о място на Георги Георгиев в суперкомбинацията на Световното първенство в Гармиш-Партенкирхен (Гер) усили значително търсенето на билети за стартовете от Световната купа в Банско (26-27 февруари). Непосредствено след успешното представяне на Гого на шампионата на планетата в София в магазин “Максспорт” и в Банско в х-л “Стражите” и на начална станция на кабинковия лифт са били продадени 200 билета. Фурорът на Георгиев в Гармиш и очакваното му поредно силно представяне на суперкомбинацията в Банско са основните причини търсенето на билети рязко да се увеличи. Както и досега най-търсени са комбинираните пропуски за двата дни. Всички билети за стартовете в Банско са с включен транспорт до финала на писта „Бъндерица” и обратно.

На снимката: След успеха в Гармиш Георги Георгиев се надява на поредно силно представяне в Банско

blizoo и Eurosport проверяват колко знаеш за зимните спортове. Отговори и спечели страхотни награди.

Колко олимпийски медала е спечелила Евгения Раданова? Отговори и спечели страхотни награди.

Страхотни награди от blizoo и Eurosport може да спечели всеки, който успешно премине слалома с въпроси за зимните спортове.