Сензация! Sportal.bg - "7 дни спорт" 5:0

Сензацията в коледния журналистически турнир "МОТО-ПФОЕ и приятели" вече е факт, след като скромният тим на Sportal.bg спечели своята група и ще играе на 1/4-финал. Днес нашият отбор изигра невероятно оспорван мач срещу фаворита в групата "7 дни спорт" и след здрава 30-минутна битка победи колегите с 5:0.
За Sportal.bg на два пъти се разписа техничарят от Перник Сашо Димитров. Таранът Владимир Стоянов вкара така важния първи гол още в 4-та минута, а останалите две попадения реализира Ясен Тошев, който веднъж нацели и греда (трета от 2 мача).

Въпреки това 5:0, резултатът е доста подвеждащ, тъй като момчетата от "7 дни спорт", като цяло подържаха равновесието в двубоя, помогайки си и с десетина груби нарушения.

Както вчера, така и днес основна движеща сила на Sportal.bg бе вездесъщият страж Мартин Петров, подпомаган от желязната отбрана в лицето на Благовест Благоев, Георги Коев, Камен Дамянов, Димитър Пунев, Денислав Денчев и Красимир Гълъбов.

Така след две победи и голова разлика 11-1, скромният тим на Sportal.bg чака следващия класен съперник.