›› Анкета

Кой трябва да бъде старши треньор на ЦСКА-София?

›› Булевард

Тайсън нокаутира вече и с думи (видео)

Бившият абсолютен хегемон в тежката категория на професионалния бокс Майк Тайсън вече просва на пода и с думи, а не само с юмруците, които му спечелиха прозвището "Железния". Тайсън качи в канала си в Ютуб специално ...

Виж още

БГ Футбол

Програма за новия сезон 2008/2009 в Източна "Б" група

23 юли 2008 | 13:27
Програма за новия сезон 2008/2009 в Източна "Б" група

Програма за новия сезон 2008/2009 в Източна "Б" Професионална футболна група:


I кръг

9-10 август 2008
Нафтекс (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Добруджа (Добрич) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Родопа (Смолян) - Светкавица 1922 (Търговище)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Локомотив (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)

II кръг

Берое (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)
Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа (Смолян)
Нафтекс (Бургас) - Добруджа (Добрич)

III кръг

Добруджа (Добрич) - Берое (Стара Загора)
Родопа (Смолян) - Нафтекс (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Марица 1921 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)

IV кръг

Берое (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) - Панайот Волов (Шумен)
Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа (Добрич) - Родопа (Смолян)

V кръг

Родопа (Смолян) - Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа (Добрич)
Марица 1921 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)
Локомотив (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)

VI кръг

Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)
Светкавица 1922 (Търговище) - Локомотив (Стара Загора)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Калиакра (Каварна)
Нафтекс (Бургас) - Миньор (Раднево)
Добруджа (Добрич) - Марица 1921 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Любимец 2007 (Любимец)

VII кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Миньор (Раднево) - Добруджа (Добрич)
Калиакра (Каварна) - Нафтекс (Бургас)
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)

VIII кръг

Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Панайот Волов (Шумен)
Нафтекс (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)
Добруджа (Добрич) - Калиакра (Каварна)
Родопа (Смолян) - Миньор (Раднево)
Любимец 2007 (Любимец) - Марица 1921 (Пловдив)

IX кръг

Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)
Калиакра (Каварна) - Родопа (Смолян)
Локомотив (Стара Загора) - Добруджа (Добрич)
Панайот Волов (Шумен) - Нафтекс (Бургас)
Черноморец (Балчик) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)

X кръг

Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)
Нафтекс (Бургас) - Черноморец (Балчик)
Добруджа (Добрич) - Панайот Волов (Шумен)
Родопа (Смолян) - Локомотив (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Калиакра (Каварна)
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)

XI кръг

Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)
Калиакра (Каварна) - Марица 1921 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
Панайот Волов (Шумен) - Родопа (Смолян)
Черноморец (Балчик) - Добруджа (Добрич)
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)
Дунав (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)

XII кръг

Берое (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Дунав (Русе)
Добруджа (Добрич) - Несебър (Несебър)
Родопа (Смолян) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Панайот Волов (Шумен)
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)

XIII кръг

Калиакра (Каварна) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)
Панайот Волов (Шумен) - Марица 1921 (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)
Несебър (Несебър) - Родопа (Смолян)
Дунав (Русе) - Добруджа (Добрич)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Светкавица 1922 (Търговище) - Свиленград 1921 (Свиленград)

XIV кръг

Берое (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Нафтекс (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)
Добруджа (Добрич) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Дунав (Русе)
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Миньор (Раднево) - Панайот Волов (Шумен)
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Стара Загора)

XV кръг

Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа (Добрич)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нафтекс (Бургас)

XVI кръг

Берое (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Добруджа (Добрич)
Светкавица 1922 (Търговище) - Родопа (Смолян)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Дунав (Русе) - Марица 1921 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)
Панайот Волов (Шумен) - Локомотив (Стара Загора)

XVII кръг

Панайот Волов (Шумен) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)
Калиакра (Каварна) - Несебър (Несебър)
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)
Родопа (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Добруджа (Добрич) - Нафтекс (Бургас)

XVIII кръг

Берое (Стара Загора) - Добруджа (Добрич)
Нафтекс (Бургас) - Родопа (Смолян)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)
Светкавица 1922 (Търговище) - Марица 1921 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)
Несебър (Несебър) - Локомотив (Стара Загора)
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)

XIX кръг

Черноморец (Балчик) - Берое (Стара Загора)
Панайот Волов (Шумен) - Несебър (Несебър)
Локомотив (Стара Загора) - Дунав (Русе)
Калиакра (Каварна) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Светкавица 1922 (Търговище)
Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Любимец 2007 (Любимец) - Нафтекс (Бургас)
Родопа (Смолян) - Добруджа (Добрич)

XX кръг

Берое (Стара Загора) - Родопа (Смолян)
Добруджа (Добрич) - Любимец 2007 (Любимец)
Нафтекс (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)
Светкавица 1922 (Търговище) - Калиакра (Каварна)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Дунав (Русе) - Панайот Волов (Шумен)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)

XXI кръг

Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)
Панайот Волов (Шумен) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)
Калиакра (Каварна) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Миньор (Раднево) - Нафтекс (Бургас)
Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа (Добрич)
Любимец 2007 (Любимец) - Родопа (Смолян)

XXII кръг

Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
Родопа (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)
Добруджа (Добрич) - Миньор (Раднево)
Нафтекс (Бургас) - Калиакра (Каварна)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора)
Светкавица 1922 (Търговище) - Панайот Волов (Шумен)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)

XXIII кръг

Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)
Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Локомотив (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)
Калиакра (Каварна) - Добруджа (Добрич)
Миньор (Раднево) - Родопа (Смолян)
Марица 1921 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)

XXIV кръг

Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Миньор (Раднево)
Родопа (Смолян) - Калиакра (Каварна)
Добруджа (Добрич) - Локомотив (Стара Загора)
Нафтекс (Бургас) - Панайот Волов (Шумен)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец (Балчик)
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав (Русе)

XXV кръг

Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Черноморец (Балчик) - Нафтекс (Бургас)
Панайот Волов (Шумен) - Добруджа (Добрич)
Локомотив (Стара Загора) - Родопа (Смолян)
Калиакра (Каварна) - Любимец 2007 (Любимец)
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)

XXVI кръг

Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)
Марица 1921 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (Стара Загора)
Родопа (Смолян) - Панайот Волов (Шумен)
Добруджа (Добрич) - Черноморец (Балчик)
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Дунав (Русе)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)

XXVII кръг

Светкавица 1922 (Търговище) - Берое (Стара Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)
Несебър (Несебър) - Добруджа (Добрич)
Черноморец (Балчик) - Родопа (Смолян)
Панайот Волов (Шумен) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)
Калиакра (Каварна) - Миньор (Раднево)

XXVIII кръг

Берое (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)
Марица 1921 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)
Родопа (Смолян) - Несебър (Несебър)
Добруджа (Добрич) - Дунав (Русе)
Нафтекс (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Светкавица 1922 (Търговище)

XXIX кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Берое (Стара Загора)
Светкавица 1922 (Търговище) - Нафтекс (Бургас)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа (Добрич)
Дунав (Русе) - Родопа (Смолян)
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)
Панайот Волов (Шумен) - Миньор (Раднево)
Локомотив (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)

XXX кръг

Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)
Миньор (Раднево) - Черноморец (Балчик)
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Добруджа (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)
Нафтекс (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)

 

футбол  

ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ НА ЕДНО МЯСТО!

 

 


Още по темата
SPORTAL.BG
Спортни новини
Прочетена 3812

Коментирай



Няма коментари.


›› новини

›› новини

Костадинова за Благоева: Благодарни сме й, че даде началото на световните рекорди
19 януари 2017 | 16:38
Мерцедес са тези, които ще платят за завръщането на Маса в Уилямс
19 януари 2017 | 16:38
Куп знаменитости уважиха легендарната Йорданка Благоева за 70-годишнината
Слух праща Сашо Тонев в Серия "Б"
19 януари 2017 | 16:32
Марк Маркес се спусна с мотоциклета си по ски писта (Видео)
19 януари 2017 | 16:25
Златков и Асенова с подиуми в състезания на ФИС в Загреб
19 януари 2017 | 16:17
Надал не даде шанс на Багдатис
19 януари 2017 | 16:14
Официално: Дунав взе крило от Локо (Пд)
Треньорът на Дунав: Много хора ме подценяват, но то си е за тяхна сметка
19 януари 2017 | 16:08
Йорданка Благоева: Дано да имаме още един олимпийски медал във високия скок
19 януари 2017 | 16:04

›› Булевард

Николета с поредна авантюра в пустинята
18 януари 2017
Топмоделът и тв водеща Николета Лозанова авантюристично седна без страх върху пясъка в пустинята край Дубай само по ...
Божи: Къде е Есмералдо? 18 януари 2017 | 11:33
Дон Коци - дуетната половинка на Валери Божинов 18 януари 2017 | 11:19
Синът на Джордж Бест спал с Ким Кардашян 18 януари 2017 | 13:26

›› Волейбол

Левски на 1/8-финал за Купата на CEV (галерия)
18 януари 2017
Волейболният отбор на Левски се класира за 1/8-финалите на втория по сила европейски клубен турнир за Купата на CEV. ...
ЦСКА аут от Европа след "златен" гейм срещу Амрисвил (галерия) 18 януари 2017 | 22:38
Сашо Попов: Играхме във всеки гейм за победа 18 януари 2017 | 23:06
Марица победи Динамо (Букурещ) в контрола 19 януари 2017 | 11:02

›› Баскетбол

Лукойл рухна срещу Енисей и изпусна първото място (галерия)
18 януари 2017
Лукойл Академик бе надигран за втори път от Енисей (Красноярск), този път у дома в зала “Универсиада” с ...
Монтана бие като гост в Адриатическата лига 19 януари 2017 | 03:05
Барселона уволни съотборник на Везенков заради пост в Инстаграм 19 януари 2017 | 13:50
Олег Окулов: Благодаря на момчетата 18 януари 2017 | 20:39
							
						

›› Live Scores

Всички мачове

Вчера нямаше "припознавачи" и "авиатори" - имаше ... 12 януари 2017
Волейболният герой Сашо Попов обедини феновете на "червените"Вчера се случи нещо велико. Волейболният отбор на ЦСКА се завърна по отличен начин в европейските клубни турнири, след като момчетата на треньора Александър ...
Искан от Левски, Лудогорец и ЦСКА-София: Сърцето ... 17 януари 2017
Най-големият талант в школата на Ботев (Пловдив) Кристиан Добрев даде обширно интервю пред ANP.BG. 15-годишният нападател отговори на спекулациите за преминаването си в Левски и сподели бъдещите си планове с ...

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал