›› Анкета

Кой трябва да бъде старши треньор на ЦСКА-София?

›› Европейски футбол

Търсят дрога в дома на бивш защитник на Байерн

Бившият защитник на Байерн (Мюнхен) Кристиан Лел пpодължава да допpинаcя за cлавата cи на лошо момче. Във вторник cyтpинта 32-годишният геpманец бе осъден да плсти 45 000 евро глоба на жена, която е обиждал c ...

Виж още

БГ Футбол

Пълна програма на "А" група

23 юли 2008 | 12:32
Пълна програма на "А" група

Първото дерби между сочените за двата от основни фаворите за титлата, Левски и Литекс е предвидено за 7-я кръг. Пловдивското дерби ще закрие сезона в 15-кръг, а Черно море - Спартак Варна ще се играе в 13-кръг. Часовете и датите на срещите ще бъдат уточнени допълнително.

Част от по-интересните дербита през есента:

Локомотив Пловдив-Левски 4 кръг
Локомотив София - Левски 6 кръг
Левски - Литекс 7 кръг
Ботев - ЦСКА 9 кръг
Левски - ЦСКА 11 кръг
Локомотив София-ЦСКА 13 кръг
Черно море - Спартак (Вн) 13 кръг
Миньор - Левски 14 кръг
ЦСКА - Литекс 14 кръг
Ботев - Локо Пловдив 15 кръг
Локо (Сф) - Славия 15 кръг

Пълна програма на "А" група:

I кръг

9-10 август 2008

Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1936 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Беласица (Петрич)
Спартак (Варна) - Локомотив (Мездра)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)
Миньор (Перник) - Локомотив (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)
Вихрен (Сандански) - Левски (София)
Ботев 1912 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)

II кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Левски (София) - Ботев 1912 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Вихрен (Сандански)
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)
Локомотив (Мездра) - Славия 1913 (София)
Беласица (Петрич) - Спартак (Варна)
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)

III кръг

ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Спартак (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)
Славия 1913 (София) - Беласица (Петрич)
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Вихрен (Сандански) - Локомотив (София)
Ботев 1912 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)

IV кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - Ботев 1912 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Вихрен (Сандански)
Локомотив (Мездра) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) - Спартак (Варна)

V кръг

Спартак (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)
Миньор (Перник) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Беласица (Петрич)
Вихрен (Сандански) - Локомотив (Мездра)
Ботев 1912 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Левски (София) - Черно море (Варна)

VI кръг


Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (Мездра) - Ботев 1912 (Пловдив)
Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански)
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)
Спартак (Варна) - Славия 1913 (София)

VII кръг

Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Миньор (Перник) - Спартак (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)
Вихрен (Сандански) - Сливен 2000 (Сливен)
Ботев 1912 (Пловдив) - Беласица (Петрич)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Мездра)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Локомотив (София)

VIII кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Локомотив (Мездра) - Левски (София)
Беласица (Петрич) - Черноморец Бургас (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 1912 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Вихрен (Сандански)
Спартак (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)

IX кръг

Миньор (Перник) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)
Вихрен (Сандански) - Спартак (Варна)
Ботев 1912 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Левски (София) - Беласица (Петрич)
Черно море (Варна) - Локомотив (Мездра)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)

X кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (София)
Беласица (Петрич) - Черно море (Варна)
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Спартак (Варна) - Ботев 1912 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Вихрен (Сандански)
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)

XI кръг

Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник)
Ботев 1912 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак (Варна)
Левски (София) - ЦСКА (София)
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив (София) - Беласица (Петрич)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Мездра)

XII кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (Мездра)
Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч)
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Спартак (Варна) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Миньор (Перник) - Ботев 1912 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Вихрен (Сандански)

XIII кръг

Вихрен (Сандански) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Ботев 1912 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)
Левски (София) - Славия 1913 (София)
Черно море (Варна) - Спартак (Варна)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив (Мездра) - Беласица (Петрич)

XIV кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Беласица (Петрич)
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Мездра)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Спартак (Варна) - Локомотив (София)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Миньор (Перник) - Левски (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Вихрен (Сандански) - Ботев 1912 (Пловдив)

XV кръг

Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Вихрен (Сандански)
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черно море (Варна) - Миньор (Перник)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)
Литекс (Ловеч) - Спартак (Варна)
Локомотив (Мездра) - ЦСКА (София)
Беласица (Петрич) - Сливен 2000 (Сливен)

XVI кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Беласица (Петрич) - ЦСКА (София)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Варна)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Миньор (Перник)
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Левски (София) - Вихрен (Сандански)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 1912 (Пловдив)

XVII кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Ботев 1912 (Пловдив) - Левски (София)
Вихрен (Сандански) - Черно море (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Варна) - Беласица (Петрич)
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)

XVIII кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак (Варна)
Беласица (Петрич) - Славия 1913 (София)
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник)
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (София) - Вихрен (Сандански)
Черно море (Варна) - Ботев 1912 (Пловдив)
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

XIX кръг

Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (София)
Вихрен (Сандански) - Литекс (Ловеч)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (Мездра)
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Спартак (Варна) - ЦСКА (София)

XX кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Спартак (Варна)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Перник)
Беласица (Петрич) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (Мездра) - Вихрен (Сандански)
Литекс (Ловеч) - Ботев 1912 (Пловдив)
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Черно море (Варна) - Левски (София)

XXI кръг

Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Левски (София) - Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (Мездра)
Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Спартак (Варна)

XXII кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Спартак (Варна) - Миньор (Перник)
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Сливен 2000 (Сливен) - Вихрен (Сандански)
Беласица (Петрич) - Ботев 1912 (Пловдив)
Локомотив (Мездра) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)

XXIII кръг

Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Левски (София) - Локомотив (Мездра)
Черноморец Бургас (Бургас) - Беласица (Петрич)
Ботев 1912 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Вихрен (Сандански) - ЦСКА (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спартак (Варна)
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)

XXIV кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник)
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Спартак (Варна) - Вихрен (Сандански)
ЦСКА (София) - Ботев 1912 (Пловдив)
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)
Беласица (Петрич) - Левски (София)
Локомотив (Мездра) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)

XXV кръг

Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (София) - Локомотив (Мездра)
Черно море (Варна) - Беласица (Петрич)
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)
Ботев 1912 (Пловдив) - Спартак (Варна)
Вихрен (Сандански) - Славия 1913 (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)

XXVI кръг


Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански)
Славия 1913 (София) - Ботев 1912 (Пловдив)
Спартак (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Левски (София)
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)
Беласица (Петрич) - Локомотив (София)
Локомотив (Мездра) - Литекс (Ловеч)

XXVII кръг

Локомотив (Мездра) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич)
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Спартак (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)
Ботев 1912 (Пловдив) - Миньор (Перник)
Вихрен (Сандански) - Пирин Благоевград (Благоевград)

XXVIII кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Вихрен (Сандански)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ботев 1912 (Пловдив)
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) - Левски (София)
Спартак (Варна) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)
Беласица (Петрич) - Локомотив (Мездра)

XXIX кръг

Беласица (Петрич) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (Мездра) - Сливен 2000 (Сливен)
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Спартак (Варна)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Миньор (Перник)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Ботев 1912 (Пловдив) - Вихрен (Сандански)

XXX кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)
Вихрен (Сандански) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)
Миньор (Перник) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
Спартак (Варна) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Локомотив (Мездра)
Сливен 2000 (Сливен) - Беласица (Петрич)

 

футбол  

ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ НА ЕДНО МЯСТО!

 

 


Още по темата
SPORTAL.BG
Спортни новини
Прочетена 11332

Добави коментар ›› Коментари (21)

man
(Гост)
21
отговор
23 юли 2008 | 20:41

Derbito Levski-Litex ???? Mnogo barzo otpisaha CSKA.no CSKA shte im pokaje zashto biaha na varha s 16 tochki pred Levski.CSKA shte se stabilizira i togava CSKA shte bade istinskia CSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Рейтинг: 0 0

Александър
(Гост)
20
отговор
23 юли 2008 | 20:17

14-ти кръг е моята мечта , 14-ти кръг е моят реванш , 14-ти кръг е моята борба , 14-ти кръг е моята война............ САМО МИНЬОР ПЕРНИК !!! Рейтинг: 0 0

Александър
(Гост)
19
отговор
23 юли 2008 | 20:01

14-ти кръг е моята мечта , 14-ти кръг е моят реванш , 14-ти кръг е моята борба , 14-ти кръг е моята война............ САМО МИНЬОР ПЕРНИК !!! Рейтинг: 0 0

LOKOMOTIV PLOVDIV
(Гост)
18
отговор
23 юли 2008 | 19:09

LOKOMOTIV PLOVDIV DO GROB ! ! ! Рейтинг: 0 0

Антонио
(Гост)
17
отговор
23 юли 2008 | 16:49

Забежете програмата на Черноморец за първите 6-7 кръга........ Рейтинг: 0 0

Иванов
(Гост)
16
отговор
23 юли 2008 | 16:24

Защо слагате Панчерево в А група, ами ако не е ? Рейтинг: 0 0

alexander asparuhov ot bi
(Гост)
15
отговор
23 юли 2008 | 16:02

ei via ot sportala moliavise napishete niakade i pulnata programa na ''b'' grupite za6toto me interesuva rodnia mi klub chavdar biala slatina za kakvo 6te se bori Рейтинг: 0 0

tosheto
(Гост)
14
отговор
23 юли 2008 | 15:57

ЦСКА нямат труден мач в първите 10 кръга, дано да си повярват достатъчно, за да стане хубаво дерби с .... Рейтинг: 0 0

ivo
(Гост)
13
отговор
23 юли 2008 | 15:15

na Minyor -Levski 6te e stra6no, 4akam tozi sblasak ot 7 godini,pomnq kak be6e na dvuboite m/u tezi dva otbora predi da izpadnem, vse pak se nadqvam stadiona ni do togava da e gotov i da revnem 20000 na stadiona na mira...Samo Minyor Pk Рейтинг: 0 0

Zak
(Гост)
12
отговор
23 юли 2008 | 15:15

Vijte se be. Ot sega pochnahte da se ejite. Ahahahahaha. Derbito shte e CSKA - Lokoto oshte v tretiq kryg. I to ne na stadiona, a okolo nego. Dano slojat nqkoq i druga kamera naokolo i da prehvyrlqt predavaneto tam. To na terena se znae veche - pone 5:0 Рейтинг: 0 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

ivo
(Гост)
11
отговор
23 юли 2008 | 15:04

na Minyor -Levski 6te e stra6no, 4akam tozi sblasak ot 7 godini,pomnq kak be6e na dvuboite m/u tezi dva otbora predi da izpadnem, vse pak se nadqvam stadiona ni do togava da e gotov i da revnem 20000 na stadiona na mira...Samo Minyor Pk Рейтинг: 0 0

ком-берковица
(Гост)
10
отговор
23 юли 2008 | 15:03

ннякои зане ли кога ще има програмата на Б група ???? Рейтинг: 0 0

MINIOR
(Гост)
9
отговор
23 юли 2008 | 14:45

Съгласен съм че Миньор - Левски ще ври и кипи !!! Дано само до тогава ни е готов стадиона в Перник . Рейтинг: 0 0

nord side lazur
(Гост)
8
отговор
23 юли 2008 | 14:26

programata e sbyrkana otsqkade ai molq vi se popravete q kato na mqstoto na cska slojite Kaliakra Рейтинг: 0 0

БЪЛГАРИН
(Гост)
7
отговор
23 юли 2008 | 14:25

БЪЛГАРИЯ МРАЗИ ТРОИНАТА КОАЛИЦИЯ БСП+ЦСКА+ДПС Рейтинг: 0 0

›› новини

›› новини

Румен Чандъров: Талантите на Септември са подценени и недооценени
29 март 2017 | 07:48
Търсят дрога в дома на бивш защитник на Байерн
29 март 2017 | 04:15
Хамес поведе Колумбия към безценна победа (видео)
Чили отказа Венецуела за четвърт час (видео)
29 март 2017 | 03:32
Исландците удариха Ейре (видео)
29 март 2017 | 01:29
Финландците не се дадоха в Инсбрук (видео)
29 март 2017 | 00:52
Съотборник на Попето блести при 5:0 за Грузия
28 март 2017 | 23:06
Уругвай допусна трета поредна загуба (видео)
Джеко не спира да бележи (видео)
28 март 2017 | 21:52
Кей Нишикори се класира за четвъртфиналите в Маями
28 март 2017 | 21:27

›› Булевард

Биляна Дол се стяга за сватба с Валери (галерия)
28 март 2017
Половинката на българския нападател Валери Божинов – Биляна, отдавна планира сватбата си с българския нападател, ...
Шакира: С Пике правим едни неща вкъщи 28 март 2017 | 14:41
Бърканичков: Бях сексманиак! Ако не бяха гаджетата и алкохолът, щях да стигна много далеч във футбола 28 март 2017 | 14:30
Бейби бум в Исландия 9 месеца след Евро 2016 28 март 2017 | 03:59

›› Волейбол

Пламен Константинов с изключително постижение в Русия
28 март 2017
Селекционерът на мъжкия национален отбор на България Пламен Константинов и воденият от него тим Локомотив (Новосибирск) ...
Евгени Иванов: Не можем да си позволим лукса да правим компромиси 28 март 2017 | 17:58
“Машината” Боян Йорданов заби над 650 точки в Гърция 28 март 2017 | 16:27
Защо Федерацията отказа на ЦСКА видеоконтрол на полуфиналния мач с Нефтохимик? 28 март 2017 | 16:49

›› Баскетбол

От втори опит: Берое е на финал в Балканската лига
28 март 2017
Берое (Стара Загора) ще получи шанс да спори за втори трофей в рамките на сезон 2016/2017. Носителите на Купата на ...
Монтана 2003 спечели второто място преди плейофите 28 март 2017 | 20:44
Реал се разбра за нов договор с една от звездите си 28 март 2017 | 14:15
Любо Минчев: Доволен съм от класирането на финал 28 март 2017 | 20:35
							
						

›› Live Scores

Всички мачове

Гледайте треньора Дани Блинд и никога не ... 26 март 2017
Вчерашната победа на България с 2:0 над Холандия изненада футболния свят и хвърли в екстаз родния запалянко. Тя даде нова надежда за едно по-добро бъдеще на нашия футбол. Националите играха така, както се иска от тях. ...
Треньорът на големите герои на България с ... 28 март 2017
Треньорът на юношеския национален отбор до 19 години - Ангел Стойков, даде интервю специално за читателите на Sportal.bg. Това стана броени часове след като България се класира на Европейското първенство в Грузия. ...

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал