Без Цветан Генков Динамо (Москва) направи 1:1 с ФК Москва

Без българския нападател Цветан Генков отборът на Динамо Москва завърши 1:1 срещу ФК Москва в среща от 6-ия кръг на руското първенство.
Генков трябваше да започне като титуляр, но се разболял и това принудило старши треньора на отбора да остави българина на
резервната скамейка.

Александър Кержаков откри резултата в 44-а минута с първия си гол за Динамо. Символичните домакини от ФК Москва изравниха в 50-а минута с гол на Епуряну, който се възползва от грешка в защитата на Динамо.

Том (Томск) загуби от Криля Советов с 0:3 в друга среща от кръга. За Том не игра българинът Александър Младенов.
В класирането начело е Рубин Казан с 15 точки, следват Динамо Москва 14, Локомотив Москва 12 и други.