3-0 за Кливлънд и 0-3 за Орландо (видео)

Победната серия на Кливлънд продължава след домакински успех със 105:99 над Орландо. Кавалиърс вече имат три победи в три мача през новия сезон, а след този мач продължиха и друга, доста по-дълга поредица - от 15 последователни двубоя без поражение срещу Меджик.

Шампионите поведоха с 22 точки към края на третата четвърт, но частично отпускане и силни минути на гостите от Флорида направиха нещата доста интересни и 4 минути преди сирената разликата в полза на ЛеБрон и компания бе само 3 точки - 88:85. Тогава на сцената се появи Джей Ар Смит, който успокои нещата с три тройки и реализира 11 точки само в заключителната четвърт, за да успеят домакините да удържат победата.

ЛеБрон Джеймс вкара 23 точки и направи 9 асистенции, а Кайри Ървинг добави 20 точки. Кевин Лав приключи с 19, а Джей Ар Смит с 16, включително 4 тройки от 10 опита.

Французинът Еван Фурние бе най-резултатен за гостите от слънчева Флорида и завърши с 22 точки. Серж Ибака остана с 19 точки, а общо шестима играчи на “магьосниците” достигнаха до двуцифрени точкови показатели.

Орландо все още няма победа от началото на сезона и е с актив от 0-3.