100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Филаделфия постигна запомнящ се обрат срещу Бъфало

Отборът на Филаделфия Флайърс постигна запомняща се победа срещу Бъфало Сейбърс с 4:3 след изпълнение на дузпи, след като изоставаше с 0:3 в началото на последната третина и с 1:3 по-малко от три минути преди края.

Тайлър Енис и Мат Мулсон на два пъти през втората част дадоха комфортен аванс на Бъфало преди последните 20 минути.

Новобранецът Травис Конечни намали на 1:3 в началото на последния период, но така и не се виждаше как домакините могат да стигнат до нещо повече от почетна загуба.

2 минути и 56 секунди преди края Брейдън Шен намали на 2:3, а само 65 секунди по-късно защитникът Марк Щрайт изравни за радост на привържениците в "Уелс Фарго Сентър".

При дузпите точни за Филаделфия бяха капитанът Клод Жиру и Якуб Ворачек, докато Райън О'Райли и Кайл Окпосо направи пропуски за Бъфало.