Владо Стоянов: В Ман Юнайтед, Реал и Байерн също имаше криза

Вратарят на Лудогорец Владо Стоянов, който започна днес като титуляр за своя отбор, видя напредък в играта на тима, макар той да завърши 0:0 срещу опашкаря Пирин.

"Пирин беше добре групиран в защита, поздравявам ги за бойката игра. Не е добър този резултат за нас, но от много време не бяхме играли такъв добър футбол. Малшансът ни лиши от победа. Първото полувреме бяхме напрегнати, но след почивката се отпуснахме и неслучайно създадохме толкова много положения.

"Смяната на треньорите не е много хубава за футболистите. Тъкмо свикнеш с даден стил, но поне всички познаваме Дерменджиев. Дано скоро се върнем на победния път. Ако продължим така, резултатите няма да закъснеят.

И в най-големите отбори има кризи. Манчестър Юнайтед имаха криза, Реал и Байерн имаха спадове. Нормално е футболистите да са затормозени. Позитивното от отпадането ни за Купата е, че ще се концентрираме върху шампионата. Не е фатално това изоставяне от Левски. Първенството е оспорвано и всички губят точки", коментира Стоянов.