Ботев (Враца) удари македонци в контрола

Отборът на Ботев (Враца) постигна третата си победа от лятната подготовка. Жертва този път стана втородивизионния македонски тим Победа (Прилеп) - 2:1. Георги Георгиев с глава откри след корнер в петата минута, а в 40-ата другият централен бранител Георги Иванов с глава удвои. "Маймуните" от Прилеп намалиха от пресилена дузпа след почивката.

Врачани трябва да съжаляват за възможностите за гол, пропилени от Валдемар Стоянов на два пъти и по веднъж Ангел Русев и Милен Василев.

Ботев започна с: Йованович, Каменов,Иванов, Мурадов, Георгиев, Димитров, Мицански, М.Василев, Версанов, Русев и Стоянов. След почивката влязоха още: Цветковски, Г.Василев,Велков,Борисов, Петров и Анев. Следващата контрола на врачани е в събота срещу Марек.