Никола Спасов: Не трябва да играем по този начин

Наставникът на Черно море Никола Спасов разкритикува футболистите си за представянето им в двубоя срещу Марек на "Тича". "Моряците" спечелиха с минималното 1:0.

"За мен е необясним спада през второто полувремето. Бях много критичен към футболистите си на полувремето и очаквах много по-добра игра. Не бях доволен от начина, по който проведохме мача. Започва да ни става много голям проблем отбелязването на гол. Изпускаме много 100%- положения, които не дават спокойствие на отбора, за да можем да играем с по-голяма лекота.

Стремя се футболистите ми да играят, да се раздават и да играят на максимум от възможностите си, но явно не се справям. Надявам се през почивката да се концентрираме и нещата да се оправят. Не трябва да играем по този начин.

Имаше грешки и в двете посоки от съдията. Не мисля, че повлия обаче на крайния резултат. Не мога да коментирам конкретни решения. Създадохме много положения, но жалко, че не успяхме да реализираме.

В Локомотив (Пловдив) са доволни от жребния. В крайна сметка това е една полуфинална среща и с този мач се дава възможност на един от аутсайдерите сред четирите отбора да отиде на финал“, сподели наставникът на Черно море по повод жребия за Купата на България, който противопостави тимът му на Локомотив (Пловдив).