Какво разиграване? Над 1 минута Бразилия и Китай не можаха да си отбележат точка (ВИДЕО)

Вчера олимпийските шампионки от Бразилия постигнаха сравнително лесна победа над Китай с 3:0 гейма в първия мач от Група Н на световното първенство по волейбол в Италия, който се игра пред над 5500 зрители в зала "Медиоланум Форум" в Милано
Бразилия на крачка от полуфиналите след разгромно 3:0 над Китай
Двата тима обаче със сигурност сътвориха най-дългото и най-атрактивното разиграване от началото на Мондиал 2014. При 1:0 гейма за Бразилия и 4:0 във втората част последва уникално дълго разиграване, което дойде веднага след прекъсването поискано от треньорката на Китай Пън Лан.
Бразилки и китайки се опитваха да си отбележат точка в продължение на 1,10 минути и показаха невероятна игра в защита, докато се стигна до успешния блокаут на Фернанда Родригес за 5:0 за "Селесао".

СНИМКИ: FIVB.CH

ГАЛЕРИЯ от мача БРАЗИЛИЯ - КИТАЙ - 3:0 - ТУК!!!