Наказаха футболист от Левски (Писарево) за една година за удар на главния съдия

Решения на регионални комисии на Българския футболен съюз

/БФС/:

БФС-Плевен За срещата от втория кръг на Б ОФГ- Център на Плевенска област между Ракета Буковлък - Ботев Д. Митрополия се присъжда служебен резултат 3:0 в полза на Ракета за нередовен предсъстезателен медицински преглед.
БФС-Плевен след мача за първенството на Плевенската Б ОФГ-Запад
На осн. чл.25 от ДП наказва със спиране на състезателни права Валентин Симеонов Симеонов - състезател на "Левски" Писарово, за срок от 1 /една/ година, считано от 07.09. 2014 година,. за нанесен удар на главния съдия с глава.
Инцидентът е станал по време на мача от 1-ия кръг на първенството в групата между Единство (Долни Дъбник) и Левски (Писарово).
БФС Пловдив съобщава, че Атлетик (село Куклен) е представител на региона в турнира за Купата на България. Това стана след финала днес в Димитровград:
Атлетик (Куклен) - Левски (Крумовград) - 3:0
Победителят ще играе с Несебър за определяне на представителя на Югоизточна България в основната схема на турнира.