СДВР с извънреден брифинг дали ще бъдат допуснати фенове на Левски за дербито с ЦСКА-София

Ходжсън: Първият гол бе решаващ

Селекционерът на Англия Рой Ходжсън остана доволен от представянето на своя тим при успеха с 2:0 над Швейцария в първия мач от група "G" на евроквалификациите. Наставникът смята, че първият гол в срещата е бил от решаващо значение за крайния изход.

"Доволен съм от начина, по който момчетата подходиха към мача още от първата минута. Точно това исках от тях. Най накрая бяхме наградени за усилията ни, макар да трябваше доста да се потрудим. Създадохме доста положения и победихме един от най-силните отбори в групата ни. През първото полувреме съперникът ни позволи да владеем повече топката и ние се справихме добре. Първият гол обаче бе решаващ, за да отвори мача. Тогава и швейцарците започнаха да ни атакуват и дори имаха няколко добри шанса преди Дани Уелбек да реши всичко с втория си гол. Все още има проблеми, над които трябва да работим, но имаме две години за това", заяви Ходжсън.