Хазуров бележи, но Макаби губи у дома

Българският нападател на Макаби (Петах Тиква) Костадин Хазуров отбеляза почетния гол за своя тим при домакинската загуба с 1:2 от Апоел (Хайфа) в 1/4-финала за Тото Къп. Той се разписа в 31-ата минута, като намали резултата в мача, но отборът му така и не успя да края да стигне до пълен обрат.

Преди това гостите поведоха с два гола, като и двата бяха отбелязани от Мааран Ал Лала в 12-ата и 28-ата минута.

Иначе първенството на Израел все още не е стартирало, като първият кръг е другата седмица, а Макаби (Петах Тиква) домакинства на Макаби (Тел Авив) на 14 септември.