Манолев с пълни 90 минути и жълт картон за победа на Динамо (видео)

Националът Станислав Манолев игра цял мач и получи жълт картон за Динамо (Москва) при победата с 2:0 над Урал в среща от 5-ия кръг на руското първенство. И двата гола за Динамо вкара Алексей Ионов преди почивката. При първото попадение дейно участие взе Станислав Манолев, който проби по десния фланг и центрира, след което Ионов бе най-съобразителен и откри резултата. В 41-ата минута юношата на Зенит отново беше точен, този път след подаване на Артур Юсупов.

През второто полувреме гостите от Екатеринбург останаха с човек по-малко, след като Пабло Фонтанело беше изгонен за два жълти картона. Александър Кокорин, Матийо Валбуена и Юрий Жирков направиха сериозни пропуски пред вратата на Николай Заболотний, а в края на мача удар на резервата Кристиан Нобоа срещна гредата.

Динамо е трети в класирането с 12 точки, колкото има и вторият Спартак (Москва). Лидер е Зенит с 15 точки.