Юношите набор 98 загубиха от Сърбия

Юношеският национален отбор на България (родени 1998 г) отстъпи с 0:1 (0:0) на Сърбия в първия мач от турнира на УЕФА в Стара Пазова, който започна днес. Домакините останаха с десет души още в 8-ата минута заради директен червен картон, но това не си пролича на терена. Две минути преди края на редовното време Сърбия стигна до победния си гол. По-рано днес в друга среща от турнира Румъния се наложи с 4:2 над Чехия. Именно румънците са следващия противник на младите български таланти с треньор Александър Георгиев на 18-и април. Именно този набор ще представя България на Европейското първенство за юноши до 17 години догодина, на което нашата страна е домакин.