Ботев (Гълъбово) загуби като домакин от Добруджа

Ботев (Гълъбово) загуби с 0:1 при домакинството си от Добруджа в среща от 15-я кръг на Б-футболна група. Двубоят на стадион Христо Ботев се игра пред 400 фенове. Срещата беше равностойна с лек превес на домакините от Ботев, но имаше много единоборства и битка в средата на терена.

Мачът вървеше към нулево равенство, но в 84 - та минута Добруджа реализира победното попадение. Емил Колев се възплозва от това, че защитник на Ботев не успя да изчисти навреме топката напред и от близо вкара единственния гол в мача.

След негативния резултат последва натиск на Ботев в заключителните минути, но те нямаха шанс да изравнят. В самия края на мача Янко Вълканов пропусна най-чистото положение за гълъбовци, след като от удобна позиция стреля неточно след центриране на Валентин Кьосев.