Горчилка за Еди Йорданов срещу бившия му отбор

Българският полузащитник Едисон Йорданов игра цял мач при домакинската загуба с 0:1 от Ханза (Рощок) в среща от 28-ия кръг на Трета Бундеслига. Между 2006 и 2013 година родният халф защитаваше фланелката на североизточния клуб и преди двубоя обяви мача за "специален".

Давид Блаша вкара единствения гол в 39-ата минута. Йорданов имаше добра възможност за изравняване в 65-ата минута, но ниският му изстрел беше париран. Вестфалци прекъснаха добрата си домакинска серия и вече са на 15-о място и само на две точки от зоната на изпадащите.

Снимка: Getty Images/Guliver