Гларуса и По-Ортез със загуба

Отборът на По-Ортез, с българина Христо Николов в състава си, загуби гостуването си на Нанси с 65:77 точки в среща от 22-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Франция. Николов игра 17 минути като резерва и се отличи с 3 точки и 1 борба. По-Ортез е на 11-о място в класирането с 11 победи и 11 поражения от началото на сезона.

Шарлевил, с българката Екатерина Димитрова, победи гостуващия Арас с 69:58 точки в среща от 20-ия кръг на женското баскетболно първенство на Франция Димитрова се отличи с 4 точки, 3 борби и 4 асистенции за 23 минути като резерва. Шарлевил е на шесто място в класирането с 9 победи и 11 загуби.

Планаса Навара, където играе Мартин Дурчев, допусна загуба в 22-ия кръг на първенството по баскетбол за мъже във втора дивизия на Испания. Планаса отстъпи като гост на Бреоган с 59:93 точки. Дурчев игра 30 минути като титуляр и записа 7 точки и 1 асистенция.

Планаса има 4 победи и 18 загуби до момента и е на последно място във временното класиране.

Аркадия, с Димитър Димитров, загуби с 80:100 от Оберварт в мач от втория етап на първенството на Австрия. Димитров игра 31 минути като титуляр и се отличи с 9 точки, 6 борби, 3 асистенции и 1 отнета топка.

Ньордлинген, с Димана Георгиева в състава си, загуби като гост от Васербург със 77:88 точки в среща от 20-ия кръг на женското баскетболно първенство на Германия. Българката се отличи с 11 точки, 4 борби и 1 отнета топки за 23 минути игра. Нордлинген е на десето място в подреждането със 7 победи и 13 загуби.