Фулъм все по-далеч от спасението след тежко поражение от Кардиф (видео)

Кардиф удари с 3:1 Фулъм на свой терен в директен сблъсък в битката за оцеляване в Премиър лийг. Стивън Колкър откри резултата в самия край на първата част. Отбраната на Фулъм не изчисти добре центриране от корнер, топката стигна до Крейг Нуун. Той опита ново центриране и след рикошет топката се озова в Колкър, който от два метра нямаше как да пропусне. В 59-ата минута Люис Холтби изравни с първия ги гол за Фулъм. Карагунис центрира от ъглов удар, Хейтинга продължи с глава към германеца - 1:1. Само осем минути след това Колкър отново изведе Кардиф напред, след като засече с глава поредното центриране от корнер. В 71-ата минута Саша Рийтер довърши Фулъм, вкарвайки си нелеп автогол.

В края попадение на Сидуел бе отменено правилно заради засада.

Фулъм е на дъното с 21 точки, докато Кардиф е 18-и с четири повече.