Футболната битка за титлата в Съботната лига "Царско село” започна

Голямата битка за приза  Шампион на Съботна лига по Минифутбол „Царско село” започна със  зрелищен сблъсък между отборите на Drink team и Фортуна, след прекрасна игра, футболно майсторство и обрати, Drink team победи с гол в последната минута с 3:2.

Не по малко интересен  и завладяващ футбол показаха отборите на  ФК Павлово и ФК Металург. Двата  отбора се вкопчиха в здрава битка  още от първия съдийски сигнал, и  макар, че отбора на Павлово поведоха, до края на полувремето Металург обърнаха резултата за 1:3 в своя полза. Второто  полувреме, момчетата на Павлово  излезнаха с амбицията да обърнат  мача,и след уникални голове и положения, след последния съдийски сигнал се поздравиха с победа след 7:5.

Поздравления за всички отбори за коректноста и показания fairplay спрямо противниците! След дербитата, за всички футболисти SPA центъра беше на разположение за заслужен релакс.

Бирата беше охладена и  очакваше своите приятели в ресторанта на комплекс „Царско село”. При нас няма фаворите и  уговорки, Ние ви гарантираме футболни емоции, страст, забавление, и много нови приятели...