Изида с награда за феърплей в Албена

Футболистите на Изида получиха наградата за феърплей в осмото издание на турнира "Петър Боянов”, коeто се проведе в Албена. Призът бе даден от организаторите, след като във всичките си срещи при набор '99 добричлии не получиха нито един картон. Петър Каменов от Изида бе отличен за най-полезен състезател. Победител в групата стана Черно море, следван от Берое, Шумен, Добруджа и Изида.

Левски спечели първото място при родените футболисти през 2000 г. Със сребърните отличия се окичиха Ботев Пд, следвани от Черно море, Славия и Спартак Вн.

Припомняме Ви, че гости на откриването бяха футболните легенди Христо Стоичков и Божидар Искренов.