Спас Делев донесе победа на Мерсин, но се контузи (видео)

Българският нападател Спас Делев донесе победата на Мерсин с 1:0 у дома срещу Ордуспор в мач от 29-ия кръг на турското първенство. Бившият нападател на ЦСКА бе титуляр за Мерсин и отбеляза единственото попадение в срещата в 16-ата минута. Делев обаче бе принудително сменен заради контузия малко след това - в 32-ата минута. Гостите бяха близо до изравняване на резултата в 46-ата минута, когато Хакан Озмент туцели греда, но Ордуспор така и не съумя да върне гола.

В класирането Мерсин заема 10-а позиция с 39 точки. Ордуспор е 11-и с 38. Лидер е Галатасарай с 63 точки, пред Фенербахче с 54 и Бешикташ с 49.

МЕРСИН - ОРДУРСПОР 1:0