Орела почна с измъчен равен начело на Локо (Мз)

Новият старши-треньор на Локомотив (Мездра) Атанас Атанасов - Орела, записа първия си мач начело на "железничарите". Елитният тим обаче не успя да надвие съперника си Спортист (Своге), като Локомотив изравни в последните минути на мача за крайното 2:2. До 48-ата минута играчите от Града на шоколада поведоха с 2:0 чрез Мартин Стефанов и Николай Цветков. Домакините от Мездра все пак се взеха в ръце и успяха да изравнят. В основата на това дело бяха голмайсторите Цветан Антов и Тихомир Трифонов, като последният вкара попадението си в 87-ата минута. Трябва да отбележим, че Локомотив бе без голяма част от титулярите си. Цял мач за тима на Орела записа новото попълнение Радослав Анев.

ЛОКОМОТИВ (МЗ) - СПОРТИСТ 2:2
0:1 Стефанов (28)
0:2 Цветков (48)
1:2 Антов (52)
2:2 Трифонов (87)

Локомотив: Г. Георгиев, Филипов, Трифонов, Антов, Симоеш, Арис, Папонов, Кр. Георгиев, Анев, Каранейчев, Бамба;

Спортист: Симеонов, Ст. Цветков, Димитров, Младенов, Е. Иванов, Н. Цветков, Терзийски, Н. Иванов, Антонов, Стефанов, Ив. Димитров;

Съдия: Бойчо Бойчев