ЦСКА би Ботев Пд при юношите и се прицели във върха (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

В мач от осмия кръг на Елитната юношеска група до 17 години ЦСКА срази отбора на Ботев (Пловдив) с 3:1.

Младите надежди от школата откриха резултата в 10-ата минута, когато Айкут Рамадан се възползва от грешка на защитниците в жълто-черни екипи и с премерен удар с левия крак изведе ЦСКА напред. В 37-ата минута армейците вече водеха с два гола. Хубава атака в червено завърши с пас на Павел Головодов към Тодор Кръстев, който без да се бави стреля от движение и матира вратаря на гостите.
ЦСКА - Ботев Пл завършиха с резултат 3:1 при юношите до 17 години

През втората част тимът на Ботев получи правото да изпълни дузпа, след като Кристиян Славов фаулира в наказателното поле Исмет Рамадан. Милко Георгиев бе точен от бялата точка и върна пловдивчани в мача в 54-ата минута. Три минути по-късно Марио Йорданов получи страхотен извеждащ пас зад противниковата отбрана, овладя топката и с прецизен удар направи резултата 3:1. ЦСКА завърши двубоя и с човек по-малко след като Славов бе санкциониран с втори жълт и съответно червен картон.
Така червените изместиха своя опонент от вотрото място в класирането, като пред тях е единствено отборът на ДИТ (София).

Sportal.bg ще публикува пълните записи на двубоите от тази възрастова група на канала си в YouTub.com.

СНИМКИ: ЕМОНА ЦОНЧЕВА, SPORTAL.BG